Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

29 maja odbył się również  po raz pierwszy w „Szczepaniku” Dzień Spedytora. W I edycji uczestniczyli uczniowie klas I, II i III naszej Szkoły, kształcący się w zawodzie technik spedytor.

Głównym punktem imprezy był konkurs „SPEDYTOR No.1”, który wyłonił najlepszego spedytora w naszej Szkole. Odbyły się też liczne konkursy i quizy językowe a także spedycyjne koło fortuny. Dodatkową atrakcją dla uczniów była możliwość skorzystania z symulatora dachowania.

Praktyczne umiejętności zawodowe nasi spedytorzy mogli sprawdzić w trakcie rywalizacji w tworzeniu i znakowaniu paletowych jednostek ładunkowych - pjł.

Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, przy dużym zaangażowaniu uczestników. Mamy nadzieję, że na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych w naszej Szkole.

Organizatorzy: S.Szajna-Kuck, M.Wójtowicz, I.Jakubowicz, J.Luśnia.

facebook_page_plugin