W dniu 28 maja 2019 r.  odbył się finał XII  Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta. Organizatorem konkursu byli nauczyciele grupy ekonomicznej i hotelarskiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli.

Konkurs poprzedziła konferencja zorganizowana przez nauczycieli „Rozwadowskiego Ekonomika”. Konferencja odbyła się pod patronatem Starosty Stalowowolskiego oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniu 22 maja 2019 r.

W konkursie wzięło udział 24 uczestników, w tym  uczennice naszej szkoły, Ewa Kiszka i Paulina Polak  z klasy II TH oraz  Zuzanna Świszcz  z klasy III TH.

Ewa i Zuzanna zostały wyróżnione w konkursie i do domu wróciły z dyplomem i nagrodami  rzeczowymi od sponsorów.

Ewie i Zuzannie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun:  mgr Anna Karaś

Więcej informacji na stronie szkoły: http://ekonomik.stalowawola.pl/