13 czerwca 2019 roku  (czwartek) o godzinie 8.30 odbędzie się Szkolny Konkurs Wiedzy „Jan Szczepanik – polski Edison” adresowany do uczniów klas pierwszych.

Uczestnicy rozwiążą test na komputerze w sali A 19. Pytania obejmują informacje o biografii i wynalazkach patrona naszej szkoły, dostępne w publikacjach w bibliotece szkolnej i artykułach w Internecie.

Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom na akademii z okazji Dnia Patrona 13 czerwca 2019 r. ok. godz. 10 w sali A17.

Organizatorzy B. Kopczyk i A. Zając