Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Gimnazjaliści, Ósmoklasiści! Od 13 maja do 19 czerwca 2019 trwa składanie wniosków o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej w szkole pierwszego wyboru!!

MOCne kierunki i profile w SZCZEPANIKU czekają na WAS‼️

                                                                 Dołączcie do Nas!!

Chcesz być prawnikiem, mediatorem sądowym, politykiem, urzędnikiem, historykiem, socjologiem, czy może psychologiem albo coachem? Interesujesz się życiem publicznym i pragniesz rozwijać swą kulturę prawną?
Jeśli interesuje Cię rozwój Twoich talentów artystycznych (literackiego, muzycznego, plastycznego, teatralnego, filmowego...)?
Wybierz  profil HUMANISTYCZNY!

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) rozwojem swoich umiejętności komunikowania się w językach obcych, pragniesz w przyszłości zostać szefem własnej firmy i kreować swoje życie zawodowe -  profil językowo-biznesowy jest dla Ciebie! (wyłącznie dla gimnazjalistów).

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z kierunkami przyrodniczymi, dołącz do grona uczniów klasy o profilu PROMEDYCZNYM!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) problematyką pożarniczą, wiążesz swoją przyszłą karierę z pracą w służbach mundurowych, w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego, ochronie osób i mienia - proponujemy Ci atrakcyjny profil MUNDUROWY-POŻARNICZY!!

Dzięki systemowi dwuetapowego profilowania klas (profile, fakultety), szkoła kształci każdego ucznia wszechstronnie i zgodnie z jego osobistymi preferencjami, co jest wysoko oceniane przez Uczniów i Rodziców.

Wnioski o przyjęcie do szkoły (po gimnazjum i po ósmej klasie szkoły podstawowej) można składać w sekretariacie szkoły w dniach 13.05-19.06.2019 w godz. 7:30 - 15:00.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin