Gimnazjaliści, Ósmoklasiści! Od 13 maja do 19 czerwca 2019 trwa składanie wniosków o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej w szkole pierwszego wyboru!!

MOCne kierunki i profile w SZCZEPANIKU czekają na WAS‼️

Dołączcie do Nas!!

MOCny Technik RACHUNKOWOŚCI to rozchwytywany główny księgowy, specjalista do spraw kadr i płac, bankowiec, doradca ubezpieczeniowy, makler giełdowy, menadżer.

MOCny EKONOMISTA to rozchwytywany kadrowiec, bankowiec, doradca ubezpieczeniowy, makler giełdowy, menadżer.

MOCny HANDLOWIEC to wzięty sales menager, przedstawiciel handlowy, merchandiser.

MOCny HOTELARZ to wzięty menager hotelu, uzdrowiska, pensjonatu,ośrodka SPA, barista, barman, przedsiębiorca branży hotelarsko-turystycznej.

MOCny TURYSTA to wzięty tester destynacji, rezydent biura, organizator kongresów, pracownik centrów sportowych i rekreacyjnych, zarządzający gospodarstwami agroturystycznymi.

MOCny SPEDYTOR jest wziętym pracownikiem firm spedycyjnych, logistycznych, transportowych, agencji obsługi portów morskich i lotniczych.

MOCny KREATOR MODY to osoba kształtująca wizerunek innych - stylista, projektant mody, dekorator wnętrz, technolog w przemyśle mody oraz menager branży mody.

Masz kwalifikacje do wykonywaniu zawodu oraz możliwość studiowania tam gdzie chcesz!

Tytuł technika respektowany w całej Unii Europejskiej!

Wnioski o przyjęcie do szkoły (po gimnazjum i po ósmej klasie szkoły podstawowej) można składać w sekretariacie szkoły w dniach 13.05-19.06.2019 w godz. 7:30 - 15:00.

Zapraszamy !