Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Tradycją już się stał udział naszych uczniów w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej realizowanym w krośnieńskim Artkinie. 2 kwietnia odbył się ostatni seans w tegorocznym cyklu,podczas którego wyświetlono film "La la land". Od października 2018 r. do kwietnia 2019 r. w projekcie brały udział klasy 2 LO c pod opieką P.Stanisława Nowaka, 3 LO c pod opieką p.Bogusławy Kopczyk oraz 3 TH/TS pod opieką p. Katarzyny Uklei. Wśród obejrzanych filmów znalazły się takie dzieła jak: "Syn Szawła", "Pokot", "Twój Vincent" czy "Control". Bogata i atrakcyjna oferta Nowych Horyzontów dała uczniom możliwość  spotkania się z różnorodnością zarówno w zakresie tematyki, jak i konwencji. "Dziesiąta muza" na stałe już wpisuje się w edukację naszych uczniów, dzięki czemu wzbogacają oni swoje horyzonty.

facebook_page_plugin