Współpraca:Szukaj

15 marca 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbyła się V edycja Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W etapie wojewódzkim rywalizowało ze sobą 21 najlepszych zespołów z podkarpacia. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Izabela Wilk – 3TE, Natalia Jaworska – 4TH, Konrad Staroń – 2TE. Gratulujemy udziału w etapie wojewódzkim Olimpiady ZUS i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły.

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/7673-uczniowie-ze-szczepanika-w-finale-olimpiady-o-ubezpieczeniach

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk