Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów naszej Szkoły do udziału w szkolnym konkursie „Mistrz Przedsiębiorczości”, którego głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu gospodarki, funkcjonowania przedsiębiorstw, komunikacji interpersonalnej oraz kreowanie u młodzieży postawy przedsiębiorczości.

Konkurs „Mistrz Przedsiębiorczości” odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. (środa) o godzinie 8:00 w sali B1

Zgłoszenia do dnia 29.03.2019 r. u nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych.

Organizator konkursu S. Szajna-Kuck

facebook_page_plugin