Zapraszam wszystkich chętnych uczniów naszej Szkoły do udziału w szkolnym konkursie „Mistrz Przedsiębiorczości”, którego głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu gospodarki, funkcjonowania przedsiębiorstw, komunikacji interpersonalnej oraz kreowanie u młodzieży postawy przedsiębiorczości.

Konkurs „Mistrz Przedsiębiorczości” odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. (środa) o godzinie 8:00 w sali B1

Zgłoszenia do dnia 29.03.2019 r. u nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych.

Organizator konkursu S. Szajna-Kuck