Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie,
ul. Podkarpacka 16 14 i 15 marca oraz 29 kwietnia 2019 roku

W programie:

• spotkanie z dyrekcją szkoły i samorządem uczniowskim – sala A17
  • zwiedzanie szkoły: nowoczesnych obiektów sportowych, czytelni multimedialnej, pracowni komputerowych, zawodowych i przedmiotowych
  • lekcje otwarte:
    • z biologii „Niewidzialne gołym okiem” – sala A9
    • z chemii „Pokazy chemiczne” – sala A18
    • z języka polskiego „Fraszki igraszki – warsztaty w pisaniu” – sala A13
    • z edukacji pożarniczej „Pokaz pierwszej pomocy” prowadzony przez uczniów klasy mundurowej – sala A1
    • z kształcenia zawodowego – sale: B1, B3, hol na parterze budynku B
      • ocena jakości towarów przy wykorzystaniu oryginalnych produktów spożywczych
      • „Klient nasz Pan" - prezentacja obsługi klienta i kas fiskalnych
      • „Dookoła świata z turystą”
      • „Zamelduj się w hotelu 5-gwiazdkowym”
      • „Spedytor – zawód przyszłości”
      • komputerowy quiz turystyczny
      • koło fortuny
      • występ kabaretu – sala A26

Zapraszamy: 14 marca i 29 kwietnia w godz. 8.30 – 15.00, 15 marca w godz. 8.00 – 13.00. W punkcie informacyjnym będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące typów szkół w naszym zespole i zasad rekrutacji.