Zapraszamy do udziału w Turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces Na Bank” skierowanego do uczniów szkół średnich – liceów i techników. Turniej  jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt ten objęła swoim patronatem honorowym Pani Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska.

Informacja kierowana szczególnie do nauczycieli: podstaw przedsiębiorczości, matematyki, wiedzy o społeczeństwie i informatyki. Zapraszamy do udziału w turnieju pięcioosobowe reprezentacje szkolne, pod nadzorem i opieką nauczyciela.

Reprezentacje szkół powinny zarejestrować się na stronie www.sukcesnabank.pl do 17 marca 2019 roku.

Na stronie internetowej projektu znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat konkursu oraz regulamin i materiały służące do przygotowania się do turnieju.