Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy do udziału w Turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces Na Bank” skierowanego do uczniów szkół średnich – liceów i techników. Turniej  jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt ten objęła swoim patronatem honorowym Pani Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska.

Informacja kierowana szczególnie do nauczycieli: podstaw przedsiębiorczości, matematyki, wiedzy o społeczeństwie i informatyki. Zapraszamy do udziału w turnieju pięcioosobowe reprezentacje szkolne, pod nadzorem i opieką nauczyciela.

Reprezentacje szkół powinny zarejestrować się na stronie www.sukcesnabank.pl do 17 marca 2019 roku.

Na stronie internetowej projektu znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat konkursu oraz regulamin i materiały służące do przygotowania się do turnieju.

facebook_page_plugin