Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

        Dnia 6 marca klasa II Loc wzięła udział w warsztatach „animacji poklatkowej” w nowootwartej siedzibie Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie. Uczniowie mieli okazję zaznajomić się z techniką tworzenia animacji poklatkowej a także sami spróbowali swoich umiejętności w tej dziedzinie. Efektem prac naszych uczniów była krótka animacja. Młodzież miała okazję zwiedzić budynek BWA, sale wystawowe a także pracownie filmowe i fotograficzne – wszystkie nowocześnie i bogato wyposażone.

facebook_page_plugin