Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś powiedzieć "KOCHAM" lub chcesz to zrobić jeszcze raz, 3TE zapewni Ci tę możliwość. W dniach 4-8 marca w godzinach 8 – 14 (hol budynku B oraz hol budynku A – przy wejściu) uczniowie tej klasy będą sprzedawać genialne i niepowtarzalne kartki Walentynkowe. Każdy z Was będzie mógł zamówić Walentynkę dla swojej Walentynki. Dostarczą je nasze Amorki.

UWAGA!!! Odbiorca każdej Walentynki otrzyma atrakcyjny upominekSmile

Cena Walentynki: 5 złotych

  

facebook_page_plugin