Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 23 lutego 2019 na hali MOSiR w Krośnie odbył się wyczekiwany przez tegorocznych maturzystów Bal Studniówkowy. To ważne wydarzenie, na które uczniowie czekają z niecierpliwością i bardzo starannie się do niego przygotowują. Wieczorowe stroje, fryzury, świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. Tradycyjnie, bal rozpoczęli uroczyście maturzyści o godzinie 17.00 i przywitali zaproszonych gości:  Przewodniczącą Rady Rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców oraz osoby towarzyszące, koleżanki i kolegów. Następnie maturzyści wręczyli dyrekcji i wychowawcom kwiaty, dziękując im tym samym za trud edukacji i wychowania. Pan Dyrektor życzył wszystkim wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, po czym formułą: "Poloneza czas zacząć" oficjalnie rozpoczął studniówkę 2019. Tradycyjnie dyrekcja, wychowawcy i uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi zatańczyli w czterech „otwarciach” poloneza. Było pięknie.
Drodzy Maturzyści dziękujemy za zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór.
Spotkanie z Wami było dla wszystkich nauczycieli niezapomnianym przeżyciem. Przygotowane przez Was występy były kapitalną niespodzianką i dodatkowo uświetniły ten wspaniały wieczór. Pokazaliście, że macie także pasje muzyczne, taneczne i potraficie cudownie bawić się. 
Teraz życzymy zapału, cierpliwości i skupienia na przygotowaniu się do Matury 2019.
Dziękujemy Rodzicom z komitetu organizacyjnego i opiekującym się Wami podczas balu. Bal był zorganizowany bardzo dobrze, wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Studniówka trwała do późnych godzin nocnych, a wszyscy świetnie się bawili. Z pewnością jeszcze długo będziemy ją wspominali.

Galeria: linki z krosno24.pl https://krosno24.pl/informacje/szczepanik-poloneza-czas-zaczac-i6169
i terazkrosno https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/7624-studniowka-2019-tak-bawili-sie-na-balu-uczniowie-szczepanika

facebook_page_plugin