Komisja konkursowa podjęła decyzję o nagrodzeniu następujących uczestników konkursu:

I miejsce ex aequo

Olgierd Smyka ze Szkoły Podstawowej im. W. Manierskiego w Jedliczu; opiekun p. Irena Pikul

Maja Urbanek z Gimnazjum nr 3 w Krośnie; opiekun p. Monika Hejnar-Litwin

II miejsce ex aequo

Oliwia Kuschel z Gimnazjum nr 3 w Krośnie; opiekun p. Monika Hejnar-Litwin

Maja Folcik z Gimnazjum nr 3 w Krośnie; opiekun p. Monika Hejnar-Litwin

III miejsce ex aequo

Dorota Bania ze Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich; opiekun  p. Katarzyna Majchrzak

Magdalena Zając ze Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich; opiekun p. Katarzyna Majchrzak

WYRÓŻNIENIA:

Kaja Wojtuń ze Szkoły Podstawowej im. W. Manierskiego w Jedliczu; opiekun p. Irena Pikul

Natalia Kucharska ze Szkoły Podstawowej im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi; opiekun p. Bernarda Tymczak

Milena Misiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Krośnie; opiekun p. Małgorzata Zych

Marcelina Haduch ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie; opiekun p. Lucyna Dobrowolska

Kamil Mrozek ze Szkoły Podstawowej im. W. Manierskiego w Jedliczu; opiekun p. Irena Pikul

Wiktor Głowa ze Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich; opiekun  p. Katarzyna Majchrzak

Kinga Krężałek ze Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich; opiekun  p. Katarzyna Majchrzak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Zapraszamy na rozdanie nagród oraz wystawę prac w dniu 22 marca 2019 o godzinie 12 00 w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.