W dniu 7.01.2019 Anita Leputa i Wiktor Jastrzębski z 2 klasy technikum obsługi turystycznej  pod opieka pani Beaty Madejskiej wzięli udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka i Ligęzy w Rzeszowie. Poziom tegorocznych zawodów był wyższy niż do tej pory a tym samym trudniejszy. Nasi uczniowie poradzili sobie i zadania rozwiązali, jednak na wyniki musimy poczekać.

Gratulujemy im zakwalifikowania się do 2 etapu i trzymamy kciuki za nich w ich drodze do sukcesu!
Fotorelacja w linku poniżej: