"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w 8 edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego "JUNIOR MASTER OF ENGLISH", która odbędzie się w piątek, 28 lutego 2020 r. w naszej szkole. Przewidywany czas trwania imprezy 9:00 - 12:00. Konkurs jest objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Prosimy o dostarczenie podpisanych formularzy RODO w dniu konkursu (do pobrania tutaj). 

Konkurs leksykalno-gramatyczny zostanie przeprowadzony w formie testu komputerowego.

Szczegóły w REGULAMINIE.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie wysyłają do dnia 14 lutego 2020 r. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk