Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w 8 edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego "JUNIOR MASTER OF ENGLISH", która odbędzie się w piątek, 28 lutego 2020 r. w naszej szkole. Przewidywany czas trwania imprezy 9:00 - 12:00. Konkurs jest objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Prosimy o dostarczenie podpisanych formularzy RODO w dniu konkursu (do pobrania tutaj).

Konkurs leksykalno-gramatyczny zostanie przeprowadzony w formie testu komputerowego.

Szczegóły w REGULAMINIE.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie wysyłają do dnia 14 lutego 2020 r. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .