W dniach 19,20.11.2018 r. i 3.12.2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie p. psycholog Bartosz Tyczyński realizował Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w ośmiu klasach pierwszych. Na spotkaniu z psychologiem Działu Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Krośnie wzięło udział 217 uczniów naszej szkoły. Spotkanie pt. „Otwórz drzwi - pomóż Sobie i Bliskim” zostało zorganizowane celem realizacji zadań Ośrodka Interwencji Kryzysowej i planu pracy Zespołu Interdyscyplinarnego w Krośnie na 2018 r. w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Zobacz GALERIA ZDJĘĆ