Niestety było to już ostatnie spotkanie z uczniami Entel Foreign Languages School w ramach projektu ChineseTalk2. W czasie ostatniej wideokonferencji rozwiązywaliśmy quiz przygotowany przez naszych partnerów w aplikacji Quizizz. Quiz zawierał 30 pytań dotyczących kultury, historii, tradycji kulinarnych Chin i okazał się dość trudny. Najlepiej z pytaniami poradziła sobie Ola Sieniawska z kl. III LO c. Congratulations, Ola! Na zakończenie wymieniliśmy się pamiątkowymi zdjęciami … and waved goodbye.

Dzięki projektowi ChineseTalk2 przekonaliśmy się, że znajomość języka angielskiego jest niezbędna, aby komunikować się z rówieśnikami na całym świecie, poznawać ich kulturę, zwyczaje i tradycje.