Zapraszamy do wzięcia udziału w SZKOLNYM KONKURSIE na "Najpiękniejsza infografikę o języku hiszpańskim"

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE:

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie, którzy uczą się języka hiszpańskiego.
  2. Zadanie konkursowe polega na kreatywnym wykonaniu infografiki przedstawiającej dowolne zagadnienie językowe dotyczące języka hiszpańskiego: może objaśniać zagadnienie gramatyczne (np. czasy, odmiana czasowników, użycie przyimków), słownictwo (np. wybrane słowa dotyczące danego tematu, tzw. "fałszywi przyjaciele" między językiem hiszpańskim i polskim), przydatne zwroty (np. wyrażenia używane podczas zakupów, podróży) lub ciekawostki językowe.
  3. Ocenie będzie podlegać wartość merytoryczna infografiki (nie może zawierać błędów), ale także jej estetyka, wykonanie i pomysłowość autora.
  4. Infografiki mają być wykonane na papierze o formacie 50x70cm lub 70x100cm.
  5. W konkursie mogą brać udział tylko prace wykonane indywidualnie.

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

Prace konkursowe można składać do dnia 25.01.2019 u nauczycieli języka hiszpańskiego.

Prace powinny być podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz klasą.

NAGRODY:

Za udział w konkursie każdy uczestnik otrzyma 10 punktów oraz ocenę bardzo dobrą z języka hiszpańskiego.

Trzy najpiękniejsze infografiki zostaną nagrodzone oceną celującą, a pierwsze miejsce również nagrodą rzeczową.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 1.02.2019.