Wiarygodna szkoła

Współpraca:Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W szkolnym konkursie pt. "Najpiękniejsza kartka okolicznościowa z tekstem w języku obcym" wzięło udział ok. 90 (!) uczniów, którzy przygotowali prace w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, a nawet... mandaryńskim. Licealiści i uczniowie technikum przygotowali prace w różnorodnych technikach, na niemal wszystkie okazje: na Wielkanoc, Boże Narodzenie, urodziny, imieniny, walentynki i Halloween. Po burzliwych obradach jury złożone z nauczycieli języków obcych wyłoniło zwycięzców.
Oto oni:
I MIEJSCE: JUSTYNA WIELGUS (kl. 4 TH) oraz ALEKSANDRA ŻEBRACKA (kl. 2 LOb)
II MIEJSCE: PAULINA MUSIAŁ (kl. 4 TT) oraz MARIA KOWALSKA (kl. 2 LOb)
III MIEJSCE: WIKTOR PELCZAR (kl. 4 TS) oraz WERONIKA KRZYWDA (kl. 3 LOa)
WYRÓŻNIENIA: KORNELIA ZAWADA (kl. ) oraz KATARZYNA ADAMSKA (kl. 4 TH)
 
Serdecznie gratulujemy pomysłowości i zdolności językowych oraz artystycznych! Wręczenie nagród nastąpi przed świętami.
Nauczyciele języków obcych
facebook_page_plugin