Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Dzień Języków Obcych w „Szczepaniku”

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna,

Pana Piotra Przytockiego

i we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową

im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Szanowni Państwo,

dnia 7 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbędzie się piąta edycja DNIA JĘZYKÓW OBCYCH. Imprezę organizujemy we współpracy z Zakładem Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie i pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna, Pana Piotra Przytockiego.

W programie przewidzieliśmy prezentacje multimedialne, wystawy, występy artystyczne, konkursy, gry i zabawy językowe dla uczniów, między innymi:

• Prezentacje zagranicznych studentów w języku angielskim,
  • Houston, we have a problem! Giving advice,
  • Story telling,
  • J’aime Paris!,
  • Word Master.
  • Don't be PUZZLED - say it!,
  • Wesołe Smeszariki.
  • !O Latino!,
  • Quiz językowo-kulturowy w rytmie muzyki Alvaro Soler,
  • Taboo,
  • The Game,
  • Eine kleine Geschichte.

Gwarantujemy wszystkim dobrą zabawę, miłą atmosferę i spotkanie z Mikołajem.

Dla uczestników przewidziane są nagrody.