Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy do udziału w konkursie dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

''TURBOLANDESKUNDE - WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO"

 W tym roku pytania będą dotyczyć Austrii.

Test zostanie   przeprowadzony w trzech etapach :szkolnym, regionalnym i ogólnopolskim.

Test do I etapu konkursu TURBOLANDESKUNDE sformułowany jest zarówno w języku niemieckim jak i polskim .Część  pierwsza to test lukowy ,część druga to test wyboru. Pytania sformułowane będą w j. polskim i niemieckim, odpowiedzi tylko w języku niemieckim.

Uczniowie rozwiązują  test w grupach trzyosobowych . Jeśli w szkole jest mniej niż 9 chętnych uczestników, uczniowie piszą test indywidualnie.

I etap konkursu odbędzie się w szkole - 10.12.2018 r.( godz..13.00 -14.30 )

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka niemieckiego albo nauczyciele przedmiotów zawodowych turystycznych do 30.11.2018 r.

Szczegółowe informacje  znajdują się w załącznikach  bądź na stronie Stowarzyszenia www.psnjn.org

facebook_page_plugin