Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Dnia 1 listopada 2018 r. na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie młodzież naszej szkoły  wzięła udział w kweście organizowanej przez Towarzystwo św. Brata Alberta w Krośnie. Osobisty udział w kweście wziął Pan Dyrektor Andrzej Gregorczyk. Dzięki zaangażowaniu wszystkich kwestujących, bezinteresownemu poświęceniu swojego wolnego czasu zebrano kwotę 28.145,78 zł.

22 listopada w czytelni naszej szkoły odbyło się uroczyste spotkanie wolontariuszy podsumowujące kwestę. Społeczność „Szczepanika” zebrała kwotę – 4.492,78 zł. Środki te zostaną przeznaczone na potrzeby „Kuchni dla Ubogich” i schroniska dla bezdomnych mężczyzn.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wielkie serce, otwartość na potrzeby ludzi ubogich
i bezdomnych.