Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

Nasza Szkoła od samego początku jest zaangażowana w pomoc dla Krośnieńskiego Hospicjum. Każdego roku młodzież z naszej szkoły przygotowuje papierowe żonkile i kwestuje podczas akcji Krośnieńskie Pola Nadziei.

W ostatnich latach grupa naszych wolontariuszy dla Hospicjum przekracza setkę. 16 listopada Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum świętowało 10-lecie Pól Nadziei w Krośnie. Na spotkaniu wspominano trudne początki pracy nad uruchomieniem Krośnieńskiego Hospicjum oraz ofiarność i otwarte serce osób, które się w to dzieło zaangażowały. Prezydent Miasta Krosna, Pan Piotr Przytocki, podziękował wszystkim biorącym udział w akcji Krośnieńskie Pola Nadziei.

 

facebook_page_plugin