Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W dniu 16 listopada uczniowie klasy pierwszej LO ab uczestniczyli w spektaklu „Dzieło” w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej w Warszawie, w reżyserii Agnieszki Baranowskiej. Spektakl odbył się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie w ramach Dnia z Akademią  Teatralną i Instytutem Teatralnym.

Po spektaklu uczniowie spotkali się z dziekanem Wydziału Aktorskiego AT  Marcinem Perchuciem, który poprowadził warsztaty teatralne.  Tematami warsztatów były: „Wstęp do elementarnych zadań aktorskich” i „Improwizacja teatralna indywidualna i grupowa”. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze a uwieńczeniem  spotkania było wspólne zdjęcie.

facebook_page_plugin