Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Przygotowane przez młodzież naszej szkoły przedstawienie „Sceny podróżne” pokazywało w symboliczny sposób kolejne etapy w drodze do Niepodległej. Literackim tworzywem spektaklu były fragmenty „Pana Tadeusza” oraz „Wesela”. Impresjom scenicznym towarzyszyły utwory muzyczne (m.in. kompozycje Macieja Radziwiłła, Henryka Wieniawskiego, pieśni: ludowa i dziadowska) związane z przedstawianymi na scenie wydarzeniami historycznymi oraz rekonstrukcyjne i archiwalne fotografie. W spektaklu wystąpili: Sabina Borek, Zuzanna Janowska, Gabriela Kaźmierczyk, Jakub Kędzierski, Julita Kluk, Katarzyna Krupska, Dawid Leśniak, Natalia Pelc, Karolina Sajdak, Mikołaj Stefanik, Ariadna Wróbel.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin