Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Zapraszamy serdecznie na IV warsztaty fantastyki

Fantastycznie w Szczepaniku

czyli

SzczepaniCon

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

w dniu 23 listopada 2018 roku

PRELEKCJE:

Blok A:

9.00-10.00 "Czy jesteśmy we wszechświecie sami?" Piotr Dymiński.

10.00-12.00 "Flota Imperium, czyli jak to jest zrobione" Maciek Kwolek

12.00-13.00 "This day extracts a heavy toll - o tym jak Thanos i ekipa nakręcają hype MCU" Krystian Dziok

13.00-14.00 Kabaret SSOK

Blok B:

9.00-10.00 "Save Martha - czyli czy DCU da się jeszcze uratować?" Krystian Dziok

10.00-12.00 "Twórca Światów" Piotr Zych, Andrzej Śnigórski, Bartosz Gałązka, Tomasz Celej

12.00-13.00 "Czy zombie są wśród nas?" Piotr Dymiński

DODATKOWO:

GamesRoom miejsce, gdzie będzie można pograć w gry planszowe w każdym zakresie tematycznym

RetroStrefa miejsce, gdzie będzie można pograć na starszych konsolach, Commodore 64 i Pegasus, pobawić się VR oraz zagrać w Pokemon