Tym razem było muzycznie i filmowo. W czasie naszej wideokonferencji muzycy z Chin zaprezentowali ludowa chińska muzykę na oryginalnych instrumentach: był to „Dizi” – bambusowy flet i „Pipa” – rodzaj gitary z czterema jedwabnymi strunami. Nasz grupa, a właściwie nasze szkolne artystki: Paulina Wasylik - piano i Aleksandra Jaślar – vocal [A BIG THANKS!] oczarowały chińskich słuchaczy wykonaniem „Byłam różą” by Kayah&Bregovic oraz „Meluzyny” by Małgorzata Ostrowska. Było również o Dawidzie Podsiadło, Michale Szpaku, Margaret, Znanych polskich raperach i …disco polo.

Miłośnikom chińskiego kina polecamy „Dying to survive” z bardzo popularnym w Chinach aktorem Xu Zheng. Tym, którzy wybierają kino polskie, autorki prezentacji, Joanna Wolanin i Aleksandra Sieniawska [EXCELLENT JOB!], polecają „Warsaw 44”, „Letters to M” and „The Best”.

To było naprawdę miłe spotkanie.