29 października 2018 r. został przeprowadzony etap szkolny VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W turnieju zmagało się 23 uczniów naszej szkoły z klas technikum obsługi turystycznej. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań zamkniętych.

Oto finaliści szkolnego etapu Olimpiady:
I miejsce - Anita Leputa z kl. 2 TT
II miejsce - Wiktor jastrzębski z kl. 2 TT
III miejsce ex aequo - Paulina Musiał i Justyna Śliwa z kl. 4 TT

Anita Leputa i Wiktor Jastrzębski zakwalifikowali się od etapu okręgowego, który odbędzie się 7 stycznia 2019 r. w Rzeszowie.
Warto dodać, że przed nimi stoi szansą zwolnienia z egzaminu pisemnego z kwalifikacji TG.14 Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych wystarczy zakwalifikować się do etapu centralnego.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy etapu szkolnego : p. A. Majkut, p. A. Pelc