Z dumą informujemy, że uczennice nasze szkoły otrzymały stypendia w ramach Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosna.

Stypendium „Semper in Altum” otrzymały:

1. Kinga Danek kl. I LO c - kategoria stypendium - naukowe
  2. Katarzyna Stachurska kl. II LO b – kategoria stypendium – artystyczne
  3. Weronika Pelczar kl. II TT/TM Technik obsługi turystycznej – kategoria stypendium – sportowe
  4. Magdalena Zygmunt kl. III TT/TM Technik przemysłu mody - kategoria stypendium - sportowe

Stypendium „Krośnieński Omnibus” otrzymały:

1. Edyta Haręzga kl. II TE
  2. Agata Sitar kl. IV TT/TO

„Stypendium Młodego Zawodowca” przyznane przez Dyrektora Szkoły otrzymały:

1. Kinga Szubra kl. I TE
  2. Karolina Bułka kl. I TH
  3. Anita Leputa kl. II TT/TM
  4. Sylwia Pelczar kl. II TE
  5. Magdalena Sikora kl. II TE
  6. Klaudia Wilczyńska kl. III TE
  7. Izabela Wilk kl. III TE

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się dzisiaj 18 października 2018 r. w sali artKina w Krośnie. Po zakończeniu części oficjalnej wszystkich stypendystów i gości zaproszono na projekcję filmu" Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

Wszystkim serdecznie gratulujemy‼️