Serdecznie zapraszamy uczniów  zainteresowanych turystyką do udziału w VI Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce w roku szkolnym 2018/2019.

Szósta edycja Olimpiady realizowana będzie pod hasłem „Turystyka w przyrodzie”. Ma na celu zainteresowanie uczestników zasobami i walorami przyrodniczymi w turystyce. Pragniemy zachęcić uczniów do pogłębiania wiedzy dotyczącej osobliwości przyrody ożywionej i nieożywionej oraz możliwości ich poznania dzięki turystyce, a także udziału turystyki w jej ochronie.

Zgłoszenia do Olimpiady do 22 października 2018r. u p. A. Majkut, p. B.Madejskiej i p. A. Pelc
Etap szkolny Olimpiady 29 października (poniedziałek) 2018r. na lekcji 2 w sali B1.
ZAPRASZAMY!!