22 czerwca Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie opublikował końcowe wyniki klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w rywalizacji sportowej w ramach Licealiady za rok szkolny 2017/18. Nasza szkoła zdobywając 440 pkt uplasowała się na 14 miejscu w województwie, a drugim w Krośnie, na 159 sklasyfikowanych szkół. Jest to kolejny wielki sukces po roku szkolnym 2015/16, kiedy to zajęliśmy wysokie 12 miejsce w województwie z 504 pkt w tabeli końcowej.

Największe tegoroczne sportowe sukcesy to:

- 10 miejsce w finale ogólnopolskiej licealiady w tenisie stołowym dziewcząt;

- 1 miejsce w finale wojewódzkiej licealiady w tenisie stołowym dziewcząt;

- 3 miejsce w finale wojewódzkiej licealiady w koszykówce dziewcząt;

- 4 miejsce w finale wojewódzkiej licealiady w piłce ręcznej dziewcząt;

- 3 miejsce w półfinale wojewódzkiej licealiady w unihokeju dziewcząt;

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego oraz młodzieży za ogromne zaangażowanie
i życzymy dalszych sportowych sukcesów.