X Krośnieńskie Pola Nadziei dzięki wielkiej pracy wolontariuszy i ofiarności mieszkańców Krosna i powiatu krośnieńskiego, przyniosły dochód wynoszący ponad 130 000 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na wsparcie Krośnieńskiego Hospicjum.

W podziękowaniu za udział wolontariuszy w organizacji i przeprowadzeniu

X Krośnieńskich Pól Nadziei, Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum, organizuje spotkania  integracyjne z bogatym programem rozrywkowym dla dzieci i młodzieży.

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ich opiekunów zapraszamy na specjalny seans filmowy, który odbędzie się  18 czerwca 2018 roku o godz. 16.30 w ArtKinie przy ul. Bieszczadzkiej 1. W programie film pt. „Najlepszy”. Na seans organizowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, każdy wolontariusz będzie mógł przyjść z osobę towarzyszącą.

Zainteresowanych wolontariuszy prosimy o zgłaszanie się do 11 czerwca 2018 roku do opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu.