Szkolny Klub Konsumenta przygotował akcję promującą bezpieczne zakupy.

W dniu 25 maja 2018 roku uczniowie z Klubu rozpowszechniali wśród uczniów „Szczepanika” przygotowane przez siebie ulotki na temat m.in. tego jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet, jak nie dać się oszukać, czym różni się gwarancja od rękojmi.

Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego jak „kupować z głową”  może: poczytać informacje na gazetce szkolnej obok sklepiku lub na stronie internetowej szkoły lub zapytać uczniów z Klubu (uczniowie z klasy II i III TH) lub zapytać opiekuna Klubu p. Annę Karaś.

Dowiedź się więcej o prawach konsumenta, bo warto!!!