W dniu 29 maja 2018 r., w odbył się finał XI  Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta ph. „Pułapki konsumenta”. Organizatorem konkursu byli nauczyciele grupy ekonomicznej i hotelarskiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli.Konkurs poprzedziła konferencja naukowa ph. „Pułapki konsumenta” zorganizowana przez nauczycieli „Rozwadowskiego Ekonomika”. Konferencja odbyła się pod patronatem Starosty Stalowowolskiego oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniu 23 maja 2018 r.

W konkursie wzięło udział 27 uczestników. Uczennice naszej szkoły, Natalia Jaworska i Sabina Miłoś  z klasy III TH otrzymały wyróżnienie.  Do domu wróciły z dyplomem i nagrodami  rzeczowymi od sponsorów w postaci m.in. pendriva i bonu upominkowego.

Natalii i Sabinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun:  mgr Anna Karaś

Więcej informacji na stronie szkoły: http://ekonomik.stalowawola.pl/