W czwartek, 26 kwietnia 2018 r. klasa 4 TT/TO wraz z wychowawczynią p. Ireną Jakubowicz i p. Beatą Madejską wybrała się na wycieczkę do Iwonicza Zdroju. W ramach oderwania się od stresującej codzienności (za tydzień matura!) i relaksu po ciężkim roku szkolnym spędziliśmy kilka godzin, korzystając z dobrodziejstw uzdrowiska. Mieliśmy okazję zobaczenia sanatorium od kuchni: weszliśmy m.in. do gabinetów zabiegowch, do strefy wellness i, co najważniejsze, spędziliśmy relaksującą godzinę w jaskini solnej. Słuchając cichej muzyki i śpiewu ptaków, wdychaliśmy zdrowe powietrze, drzemiąc na leżakach i czując się jak w innym świecie, zawieszeni w czasie i przestrzeni. Mamy nadzieję, że dobroczynne działanie jodu i źródlanej wody zdrojowej pozwoli nam na zebranie myśli na egzaminach i zaprezentowanie naszej wiedzy w całej okazałości ;-). Serdecznie dziękujemy p. Małgorzacie Ekiert za zorganizowanie dla nas tej wycieczki i pełnienie roli przewodniczki.