Warszawski Instytut Bankowości jako Partner zaangażował się w organizację Konkursu „Score Hunter”, którego Organizatorem jest Biuro Informacji Kredytowej S.A.
Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat  budowania wiarygodności finansowej,  bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości.
Kierowany jest on do uczniów szkół średnich, którzy w dniu przystąpienia do konkursu ukończyli 18 lat.
Konkurs przeprowadzony jest na platformie edukacyjnej „Score Hunter” i składa się z zadań, quizów, materiałów video umożliwiających uczniom pozyskiwanie wiedzy w łatwy i przyjemny sposób. Platforma zawiera także materiały dla nauczycieli, w tym przykładowy scenariusz zajęć i podzielone tematycznie prezentacje.

Szczegóły na stronie http://bakcyl.wib.org.pl/ScoreHunter