Małopolski Instytut Kultury w Krakowie serdecznie zaprasza nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, przedmiotów ekonomicznych, WOS-u, historii oraz pedagogów szkolnych i doradców zawodowych pracujących z młodzieżą powyżej 12. roku życia na bezpłatne szkolenie z wykorzystania ekonomicznej gry edukacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu, która jest sprawdzonym narzędziem do prowadzenia zajęć z przedsiębiorczości oraz integracji klas.

Szkolenie odbędzie się 18 kwietnia 2018 roku (środa) o godz. 11.00 w Centrum Szkoleniowym RISE przy placu Wolności 13 w Rzeszowie i potrwa ok. 3,5 godziny. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 13 kwietnia 2018 roku (piątek), do godziny 16.00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz nazwę szkoły, którą Państwo reprezentują. Decyduje kolejność zgłoszeń (30 miejsc). Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 509 559 048.

Szczegółowy program szkolenia na stronie www.csb.mik.krakow.pl.