Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Kamila Perłowska i Kamila Kostyrka, klasa III TO w dniu 16 marca br. wzięły udział w Międzynarodowych Mistrzostwach w Szyciu, które odbyły się w Wyższej Szkole Projektowania i Szycia w Krakowie. Jedna z nich, Kamila Perlowska zajęła III miejsce, a tym samym uzyskała dyplom laureata konkursu i otrzymała atrakcyjną nagrodę w postaci wielofunkcyjnej maszyny do szycia.

Obydwie uczennice zaprezentowały wysoki poziom wiedzy i umiejętności w projektowaniu i szyciu odzieży. Warto zwrócić uwagę, że co roku nasze uczennice Technikum Odzieżowego, pomimo dużej konkurencji uzyskują czołowe miejsca w wielu konkursach nie tylko na szczeblu ogólnopolskim, ale również i międzynarodowym. Świadczy to m.in. o wysokim poziomie kształcenia i przygotowania uczennic do tego rodzaju przedsięwzięć.

Opiekunami uczennic były nauczycielki: Wiesława Szwast i Teresa Belcik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!