W piątek, 2 marca 2018 r. w naszej szkole odbyła się szósta edycja cieszącego się dużym powodzeniem komputerowego konkursu językowego dla gimnazjalistów. 23 uczniów z 12 szkół z Krosna i okolicy wykazało się znajomością struktur leksykalno-gramatycznych w języku angielskim.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Zuzanna Zima - Społeczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rogach (opieka: p. Joanna Turowska)
II miejsce: Julia Sobiborowicz – Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie (opieka; p. Anna Smyka)
III miejsce: Oliwer Podkul – Katolicka Szkoła Podstawowa w Krośnie (opieka: p. Anna Worwa)
Wyróżnienie: Julia Pelczar– Szkoła Podstawowa we Wróbliku Szlacheckim (opieka: p Magdalena Kosiek)

Uczniowie wzięli również udział w zajęciach tanecznych zorganizowanych na sali gimnastycznej. Belgijka w ich wykonaniu była niesamowita!
Serdeczne podziękowania dla Hotelu-Restauracji "Twist" za pomoc w organizacji imprezy.
Serdecznie gratulujemy wiedzy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji!
Organizatorki konkursu: Irena Jakubowicz i Joanna Bober