23 lutego odbył się Dzień Zawodowca skierowany dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych.  W murach naszej Szkoły gościliśmy blisko 400 gimnazjalistów z 17 szkół  m.in. z Krosna, powiatu krośnieńskiego, strzyżowskiego i brzozowskiego. Uczniowie uczestniczyli w  prelekcjach, pokazach i konkursach i quizach.
W grze Szczepanik Express drużyny rywalizowały w takich konkurencjach jak: podróże – wiedza geograficzna i podróżnicza, kulinaria – savoir-vivre przy stole, zgadywanie smaków, sport – taniec współczesny i ludowy. Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą, sprawnością a nade wszystko zaangażowaniem, co sprawiło, że gra była widowiskowa i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zwycięzcami II edycji gry Szczepanik Express została drużyna ze Szkoły Podstawowej z Odrzykonia (uczniowie dotychczasowego Gimnazjum).
W II Podkarpackim Konkursie Turystycznym zwycięzcami okazali się: Szajna Jagoda (I miejsce) Gimnazjum Nr3 w Krośnie, Ostrowski Wiktor (II miejsce) Gimnazjum Nr3 w Krośnie, Sołtys Wojciech (II miejsce) Gimnazjum Nr4 w Krośnie, Kielar Zofia (III miejsce) Gimnazjum w Trześniowie

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie za rok!
Dyrekcja oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych!