Zapraszamy zwycięzców I etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka" wraz z opiekunami do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie (ul. Podkarpacka 16) na finał konkursu.
Prosimy o przybycie 2 marca 2018 roku na godz. 900. Wręczenie dyplomów i nagród planujemy ok. godz. 12.

Etap finałowy zostanie przeprowadzony w podobnej formie, w siedzibie organizatorów, ale bez dostępu do Internetu. Do punktów z etapu finałowego komisja konkursowa doda 20% punktów z 1 etapu. W przypadku równej liczby punktów będzie decydował czas rozwiązania quizu w etapie finałowym.

Do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy  z quizu 1 etapu  uzyskali ocenę od 10 do 7,42 (maksymalna ocena - 10 za zdobycie 31 pun.). Uczniowie otrzymali informację o zdobytych ocenach po zakończeniu 1 etapu konkursu.

Poniżej prezentujemy listę osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu.

Nazwisko Szkoła Nazwisko opiekuna
Kacper Wietecha SP we Wróbliku Szlacheckim Aldona Konieczna