NOWOŚĆ!

Jeśli szukasz zawodu z przyszłością, to czas najwyższy poszukiwania już sfinalizować! Hotelarstwo jest dziedziną intensywnie rozwijającą się i nie trudno znaleźć pracę w tym zawodzie. Jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości „dom poza domem”, poznajemy nowych ludzi, ciągle dzieje się coś nowego.

U nas nauczysz się:

  • sprawnej obsługi klienta w hotelu, biurze podróży,
  • wykorzystywania w pracy hotelarsko-turystycznej komputera,
  • posługiwania się językiem obcym zawodowym,
  • tworzenia zasad i programowania produktu turystycznego,
  • planowania kosztów imprez turystycznych, pracy biurowej,
  • obsługi rachunkowej firmy

Odbędziesz praktyki w dobrych hotelach, zdobędziesz doświadczenie i jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to możesz znaleźć pracę nawet bez studiów. Ponadto możesz organizować usługi cateringowe, oraz pracować we wszystkich barach i restauracjach gdzie potrzebna jest w pełni profesjonalna obsługa kelnerska.
Uczniowie Technikum Hotelarstwa w trakcie cyklu nauczania zdobywają wiedzę ogólną i zawodową z zakresu przedmiotów ogólnoekonomicznych i specjalistycznych.

WAŻNE !

Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego i matematyki oraz za dwie najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.

Języki obce: język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja) lub język francuski (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone: geografia, język angielski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

facebook_page_plugin