Konkurs Order of Code jest lokalnym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Organizatorami Konkursu „Order of Code” są: Order of Code sp. z o.o., Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji” oraz II LO im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów szkół średnich mieszkających na terenie woj. podkarpackiego.

Szczegóły u p. Beaty Madejskiej lub na stronie Organizatora