W niedzielę, 14 stycznia 2018r. młodzież z naszej szkoły (tradycyjnie już!) wsparła organizację 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Szczepanikowi" uczniowie (55 osób!) kwestowali na ulicach naszego miasta, sprzedawali pamiątki na kiermaszu i pracowali w sztabie w PWSZ od piątku do niedzieli. Tym razem Orkiestra grała "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Jeszcze trwają krośnieńskie aukcje internetowe, ale najprawdopodobniej i w tym roku padnie kolejny rekord zbiórki funduszy dla potrzebujących.
Po raz kolejny nasi licealiści i uczniowie technikum stanowili jedną z najliczniejszych grup wolontariuszy ze wszystkich szkół średnich w Krośnie!
Gorące podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, dla każdej osoby zaangażowanej w przygotowanie tej wyjątkowej akcji i dla wszystkich darczyńców za wielkie serce! GRATULACJE!