Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W poniedziałek, 8 stycznia 2018 w sali widowiskowej RCKP (przy ul. Kolejowej) o godz. 16.00 odbędzie się OBOWIĄZKOWE ZEBRANIE dla wszystkich wolontariuszy kwestujących w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nieobecność na spotkaniu oznacza rezygnację z kwestowania w dniu 14 stycznia 2018 r. Osoby, które chcą w inny sposób wesprzeć akcję (poza kwestowaniem) proszone są o przyjście do RCKP również 8 stycznia, o godzinie 15.30.
Serdecznie zapraszamy!
facebook_page_plugin