Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W tygodniu przedświątecznym uczniowie technikum i liceum ponownie włączyli się w Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International na całym świecie. Młodzież pisała listy interwencyjne w języku angielskim w obronie Sprawiedliwych z Egiptu, Hondurasu i Czadu - niesłusznie oskarżonych, więzionych i prześladowanych za niepopełnione przestępstwa. Idea pisania listów narodziła się w Polsce w 2001 r., a następnie rozprzestrzeniła na cały glob. W zeszłym roku ludzie piszący listy pomogli uwolnić ponad 650 osób z niesprawiedliwego i często poniżającego więzienia oraz zmienić prawo w 40 państwach. Aktywiści przyczynili się także do skazania zbrodniarzy wojennych.
Zaangażowanie w poprawę życia innych i okazanie współczucia cierpiącym jest godne pochwały. Uczniowie "Szczepanika" nie raz udowodnili, że nie są obojętni na ludzką krzywdę.
Akcję koordynowała p. I. Jakubowicz we współpracy z pracownikami PWSZ w Krośnie.
facebook_page_plugin