Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

       Drodzy czytelnicy, uczniowie, rodzice oraz zaprzyjaźnione osoby odwiedzające naszą stronę internetową. Z wielką satysfakcją pragnę Was poinformować iż 19 grudnia 2017 roku zakończył się tegoroczny etap – finał wojewódzkich rozgrywek tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Nie mieliście wcześniej okazji przeczytać o osiągnięciach naszych reprezentantek tj. uczennicy klasy 3 LOe Katarzyny Kuligi, uczennicy klasy 1 TT/TM Weroniki Pelczar oraz reprezentującej klasę 2 TE Patrycji Wąchały. Biorę tę winę na siebie, zabrakło czasu aby w tym gorącym okresie rozgrywkowym -   Katarzyna reprezentowała jeszcze szkołę w dwudniowych rozgrywkach w piłce siatkowej i piłce ręcznej zakończonej  awansem do zawodów wojewódzkich. Patrycja także walczyła  w dwudniowych zawodach dziewcząt  w siatkówce.  Także w tym czasie chłopcy wraz ze mną reprezentowali szkołę w zawodach z piłki siatkowej. Niemniej jednak finał tegorocznej rywalizacji był dla dziewcząt bardzo owocny. Dziewczęta jak burza przeszły rywalizację na etapie powiatów i rejonów, wygrywając wszystkie swoje pojedynki, nie dając swoim rywalkom cienia szans na wygranie chociażby jednego spotkania. Nowa Sarzyna także tego roku była „gościnna”. Dziewczęta zostały rozstawione podobnie jak trzy inne ekipy, mające w swoim dorobku punkty uzyskane z rozgrywek ligowych. Były to drużyny ze Stalowej Woli, Rzeszowa i Leżańska. Podczas swoich rozgrywanych meczy dziewczęta nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom kto jest w tym roku najlepszy. Wygrały wszystkie spotkania w finale  pokonując  3:0 I LO w Krośnie. Pierwsze miejsce w finale wojewódzkim daje przepustkę do walki o tytuł mistrza Polski w rozgrywkach ogólnopolskich. Szczególną uwagę pragnę zwrócić na postawę Katarzyny Kuligi, która po raz trzeci wywalczyła tę możliwość uzyskując tytuł mistrza województwa. Byłbym jednak niesprawiedliwy gdybym nie zwrócił waszej uwagę na bardzo wysoki poziom sportowych umiejętności pierwszoklasistki Weroniki Pelczar. Dziewczęta stanowiły w tym roku doskonały, niepokonany duet. Takie wyniki poparte dobrą wiedzą i pracą edukacyjną umożliwią dziewczętom uzyskanie w przyszłym roku szkolnym stypendium za osiągnięcia  sportowe, przyznawane przez prezydenta miasta Krosna, a być może i inne. Składam Wam jeszcze raz wielkie gratulacje i korzystając z okazji życzę Wam i Waszym bliskim zdrowych, radosnych, rodzinnych i spokojnych świąt.  

facebook_page_plugin