Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Regulamin
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Klub Konsumentów

Fundusze Europejskie

 

YES

Szukaj

Wieczór 14 grudnia 2017 r. okazał się niezwykle szczęśliwy dla szkolnego Kabaretu SSOK. Na XXIII Przegląd Młodzieżowych Wieczorów Rozrywkowych „Blaga 2017” nasza szkolna grupa artystów przygotowała spektakl pt. „18+, czyli SSOK z mózgu”. Na ostrzu (dosłownie) SSOK-owej satyry  znalazła się tym razem kultura masowa, a szczególnie horrory. Kabaret zaprezentował ostatnią część trylogii o stereotypach zakodowanych w kulturze i ostatecznie się z nimi rozprawił. Po „SSOK-u legendarnym” i „Pssychoparodiach” lektur szkolnych przyszedł czas na SSOKową (i ssoczystą) odpowiedź na manipulacje współczesnego kina i mediów. Odpowiedź ta okazała się też sskuteczną :D

 

Występ podobał się zarówno jurorom, którzy przyznali Kabaretowi nagrodę główną (I miejsce – trzeci rok z rzędu!), jak i widzom zgromadzonym w RCKP, którzy zadecydowali w głosowaniu, że SSOK zasłużył na nagrodę publiczności. To nie koniec nagród: Złotą Maskę, czyli tytuł najmilszej aktorki na XXIII Bladze zdobyła Weronika Przybyła, tegoroczna absolwentka klasy artystycznej. Gratulujemy kabaretowi, wszystkim razem i każdemu z osobna.

Kabaret SSOK wystąpił w składzie (kolejność alfabetyczna):

Weronika Cabaj, Julia Dereniowska, Patryk Dziwisz, Szymon Fiejdasz, Julia Gadzała, Magdalena Gładysiewicz, Zuzanna Gołąbek, Edyta Haręzga, Joanna Henzel, Adrianna Kluk, Michał Kondyjowski, Aleksandra Jaślar, Alan Jurczyk, Klaudia Knap, Oliwia Lewandowska, Klaudia Łach, Agnieszka Michałkowska, Oliwia Myczkowska, Julia Oberc, Zuzanna Pasiniewicz, Angelika Popiel, Bernadetta Rajchel, Patrycja Rajchel, Katarzyna Stachurska, Kamil Stasz, Klaudia Szewczyk II, Aleksandra Śnieżek, Paulina Wasylik, Jakub Wawrzkiewicz, Małgorzata Winiarska, Gabriela Wojtanowska,

z gościnnym udziałem absolwentów:

Natalii Bąk, Barbary Dębiec, Urszuli Folcik, Karoliny Józefczyk, Pauliny Maciejowskiej, Martyny Moskal, Weroniki Przybyły i Bartłomieja Szuberta.

Charakteryzacja: Weronika Przybyła

Przy fortepianie: Bartosz Szubert.

Klarnet: Paulina Wasylik

Wiolonczela: Oliwia Lewandowska

Światła i dźwięk: Alicja Bukowska, Emilia Kusiak, Wiktoria Staroń

Opiekun: Bartłomiej Gałązka.

Publiczności dziękujemy za obecność i docenienie, a wszystkim życzliwym – za pomoc w przygotowaniu spektaklu. W szczególności podziękowania płyną do:

- Pani Ewy Kłos, za cierpliwą obecność, służenie pomocą i dobrymi radami,

- Pana Dyrektora Dariusza Niepokoja, za pomoc w przygotowaniu scenografii i materiałów promocyjnych,

- Państwa Wuefistów, za udzielanie sali gimnastycznej na próby,

- Pani Ani, za Jej poświęcenie, dzięki któremu mogliśmy odbyć – owocne! – próby w sobotę,

- wszystkich Nauczycieli, którzy w ciężkim tygodniu klasyfikacyjnym rozumieli, że są rzeczy ważne (oceny) i ważniejsze (próby).

Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!

Kabaret SSOK z Opiekunem.