Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W dniu 14 grudnia, w naszej szkole ponownie odbyło się spotkanie grupy ChineseTalk. W związku ze zbliżającymi się Świętami, postanowiliśmy opowiedzieć naszym azjatyckim rówieśnikom o bożonarodzeniowych zwyczajach. Tradycyjnie zaprezentowaliśmy krótki pokaz slajdów, zawierający najważniejsze informacje. Zaprosiliśmy również przedstawicielki szkolnego chóru, które uświetniły naszą lekcję swoim występem. Wspólnie z nimi, zaśpiewaliśmy polskie kolędy. Chińscy uczniowie również przygotowali coś dla nas – opowiedzieli nam o obchodach noworocznych. Nowy Rok obchodzony jest w Chinach bardzo hucznie, budząc zainteresowanie całego świata. Po zapoznaniu się z prezentacjami, przyszedł czas na bezpośrednie rozmowy z naszymi partnerami. Po raz kolejny mieliśmy szansę na sprawdzenie naszych umiejętności językowych i pozbycie się bariery językowej! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

facebook_page_plugin